niedziela, 16 października 2011

Ślubnie

Post miałam opublikować wczoraj, ale wynikły pewne komplikacje. A dokładnie to zorientowałam się, że nie mam zdjęć większości moich prac. Dlaczego? Nie mam pojęcie. Może przez przypadek usunęłam? W każdym bądź razie nie miałam co umieścić w notce. Cały wczorajszy wieczór i dzisiejszy ranek szukałam tych zdjęć. Dopiero popołudniu ściągnęłam program do przywracania usuniętych plików i przy jego pomocy znalazłam większość szukanych plików, ale na moim starym laptopie. Ale jak to się stało, że zostały usunięte dalej nie wiem.

Całe szczęście historia dobrze się skończyła. Dzisiaj chciałam pokazać Wam ozdobę jaką wykonałam na stół weselny (przy którym siedziała para młoda). Łabędzie są wykonane w ten sam sposób, co te z pierwszego postu. Musiałam wnieść jedynie parę poprawek. Mianowicie Pan Łabędź ma szare końcówki skrzydeł oraz muszkę, a Panna Łabędziowa różyczkę na szyi. Koło wykonane jest ze styropianu oklejonego białą bibułą, a obrączki z modułków.


A to kolejna Para Łabędzi. Tym razem zamówienie na 40 rocznicę ślubu. Zdjęcie poniżej jest niestety trochę niewyraźne.

7 komentarzy:

 1. Niesamowite są te łabędzie... i obrączki rzecz jasna!

  OdpowiedzUsuń
 2. Genialne, dzięki za udział w candy. Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne są te łabędzie, pewnie kosztują Cie mnóstwo roboty :).. Ale warto, bo efekt powalający! ;)..Przy okazji bardzo dziękuje, że poświęcasz swój czas i mnie odwiedzasz :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne i z pewnością ogromnie pracochłonne prace :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne te łabędzie! I świetny pomysł aby dać je jako ozdoba stołu młodej pary. Potem można zachować na pamiątkę :) Pozdrowienia :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cóz za wspaniałe łabędzie. Pierwszy raz widzę coś takiego i jestem pod wrażeniem:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam serdecznie i dziękuję za odwiedziny :-)))
  Cieszę się że mogłam zawitać tutaj
  Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń